pic 1pic 2pic 3pic 4pic 5pic 6pic 7pic 8
pic 1pic 2pic 3pic 4pic 5pic 6pic 7pic 8pic 9

       Esat iegādājušies māju, vēlaties to pārbūvēt vai atjaunot? Vēlaties būvēt no nulles nezināt ar ko sākt ? Jūsu dzīvokļa plānojums ir morāli novecojis vēlaties to mainīt? Esat sveicināti sia “Būvers” mājas lapā, labprāt ar Jums sadarbosies. Jums ir savs viedoklis par to kādā mājā, dzīvoklī vēlaties dzīvot, mums ir zināšanas un pieredze, kā to īstenot dzīvē. Mūsu speciālisti uzklausīs Jūsu idejas un piedāvās vairākus variantus Jūsu ideju īstenošanai.

       Domājot par uzņēmuma nosaukumu vēlējāmies norādīt gan uz tā profesionālo darbību, gan uz ģeogrāfisko reģionu, kurā šī profesionālā darbība varētu, tikt veikta.

              Būv –būvēt.
              E –Eleja, kas atrodas Latvijas dienvidos
              R –Rīga.
              S –Smiltene, kas atrodas Latvijas ziemeļos.

       Būvējam, pārbūvējam, atjaunojam visā Latvijas Republikas teritorijā no zi emeļiem līdz dienvidiem, no rietumiem līdz austrumiem. SIA “ Būvers “licence Nr. 1531 izsniegta1999.gada 22.janvārī par tiesībām nodarboties ar vispārējo celtniecības darbu veikšanu un vadīšanu, vispārējo celtniecības darbu būvuzraudzību.

       Nedaudz par mums. Esam neliels un jauns kolektīvs, strādājošo vidējais vecums ap trīsdesmit. Specializējamies privātmāju būvniecībā, jau esošu māju un dzīvokļu rekonstrukcijās un pārbūvē atbilstoši mūsdienu standartiem, jumtu konstrukciju būvē, jumtu segumu ieklāšanā. Pēdējo gadu laikā esam snieguši arī telpu funkcionālo plānojumu un interjera izveides pakalpojumus. Īpašā iezīme šeit ir flīžu mozaīkas

       Mums ir bijusi iespēja iepazīties ar Vācijas un ASV pieredzi un tur izmantotajām tehnoloģijām privātmāju būvniecībā.

       Strādājot Vācijā 1993.gadā pirmo reiz praktiski saskārāmies ar Eiropas pieredzi un tehnoloģijām izpildot darbus celtniecības objektos Štutgartes apkārtnē. Betonēšanas tehnoloģijām, kādas tolaik Latvijā vēl netika lietotas, savukārt šodien tā ir būvniecības ikdiena, māla un cementa dakstiņu segumiem un vācu kvalitātes prasībām.

       Piedaloties mācību seminārā Sietlā Amerikas Savienotajās Valstīs, par koka karkasa ēku būvniecību, varējām salīdzināt Eiropas un Amerikas būvniecību. Šeit blakus visur esošajam kokam tiek izmantoti daudzi mūsdienu materiāli – bitumena šindeļi, plastmasas apšuvuma dēļi, OSB plātnes. Ātrāka un lētāka būvniecība, bet nebūt neatpaliek kvalitātes ziņā.

       Visa šī līdzšinējā pieredze ir veidojusi un ietekmējusi sia “Būvers” darba stilu un pieeju savam darbam - “Slikta kvalitāte ir rūgta ilgi pēc tam, kad aizmirsts saldais prieks par zemu cenu.”

pic 3 pic 4 pic 1 pic 9 pic 9 pic 9 pic 9 pic 6 pic 3 pic 9 pic 3 pic 8 pic 9 pic 2 pic 9 pic 9 pic 9 pic 9 pic 9
Mobilais telefons 9406060 (Aldis), birojs 3025858
http://www.buvers.lv
[email protected]
Buvers © 2003

Hosted by Media Web