pic 1pic 2pic 3pic 4pic 5pic 6pic 7pic 8
pic 1pic 2pic 3pic 4pic 5pic 6pic 7pic 8pic 9


Privātmāju būvniecība līdz atslēgai.

       Diezgan dzirdēta frāze, vai ne?

Ja jumti ir viena no ēkas sastāvdaļām, kuru izbūvi mēs piedāvājam kā atsevišķu pakalpojumu, tad šajā gadījumā tas ir pakalpojumu komplekss, kas piedāvā Jums pasūtīt sava mājokļa būvniecību pilnā apjomā.

       Vairumā gadījumu pasūtītāji jau iepriekš pie arhitektiem ir izgatavojuši projektu un pēc tam sāk meklēt būvniekus. Šis ir brīdis, kad no virtuālās pasaules jānonāk materiālajā, jeb reālajā un aktuāli kļūst jēdzieni:

       – materiāli ko piedāvā izplatītāji būvniecības tirgū;

       - dažādu tehnoloģisko risinājumu atšķirīgās izmaksas;

       - tehnisko risinājumu savstarpējā mijiedarbība;

       - tehniskie risinājumi, kas nepieciešami projekta īstenošanai;

       - spēja kvalitatīvi iestrādāt nepieciešamos materiālus.

       Ilgstoši strādājot būvniecības tirgū un nepārstāvot konkrēti nevienu no materiālu importētājiem vai ražotājiem Latvijā, mums ir izveidota neatkarīga informatīvā bāze par materiāliem un piegādātājiem, kuru noteikumi ir iespējami izdevīgi pasūtītājiem– līdzsvars starp cenu un nepieciešamo kvalitāti - kas ļauj sastādīt būvniecības izmaksu tāmes un piedāvāt materiālus par cenām, kas zemākas par veikalu plauktos uzrādītajām, Jūsu mājas būvniecības projekta ietvaros.


Mājas, kurās dzīvosim.

       Strādājot ar jumtu konstrukcijām un segumiem esam ievērojuši, ka šī ir ēkas būvniecības daļa ko pasūtītāji vislabprātāk uztic profesionāļiem, jo tieši jumts tiek uzskatīts par svarīgu ēkas ilga mūža nodrošinātāju. Sevišķi tas attiecas uz koka un gāzbetona ēkām, jo ūdens iedarbība jebkuros tā agregātstāvokļos, uz šiem materiāliem ir sevišķi nelabvēlīga, no ilgmūžības viedokļa. Mūsu līdzšinējā praksē esam ieklājuši māla kārniņus, betona dakstiņus, bitumena šindeļus, ekolokšņu segumus, profilētā skārda segumus. Esam apguvuši to ieklāšanas tehnoloģijas un varam piedāvāt Jums kvalitatīvu un ātru šo darbu paveikšanu. Varbūt tieši mūsu pieredze un argumenti ļaus Jums izvairīties no nepiemērota seguma izvēles Jūsu jumta konstrukcijai.

pic 3 pic 4 pic 1 pic 9 pic 9 pic 9 pic 9 pic 6 pic 3 pic 9 pic 3 pic 8 pic 9 pic 2 pic 9 pic 9 pic 9 pic 9 pic 9
Mobilais telefons 9406060 (Aldis), birojs 3025858
http://www.buvers.lv
[email protected]
Buvers © 2003

Hosted by Media Web